Imprezy okolicznościowe

Zaufało nam już wiele firm, powierzając nam organizację uroczystych bankietów, nieformalnych spotkań biznesowych, karczm piwnych, „babskich combrów”, firmowych wigilii czy jubileuszy, często połączonych np. z występem zespołu folklorystycznego, kabaretu czy recitalem znanego artysty.

Sale na imprezy okolicznościowe w Krakowie

W zależności od liczby gości udostępniamy elegancką Salę Lustrzaną (w przypadku występów artystycznych możliwość połączenia ze sceną o wymiarach 10 × 10), Salę z Widokiem na Sukiennice lub salę restauracji Krakus. Dysponujemy stołami tradycyjnymi, jak i okrągłymi, które ustawiamy i dekorujemy zgodnie z Państwa wytycznymi. Chętnie również służymy radą w kwestii wystroju sali. Jeśli jest takie Państwa życzenie zapewniamy oprawę muzyczną, uwzględniając Państwa preferencje.

Przyjęcia okolicznościowe – obsługa gastronomiczna

Zapewniamy pełny serwis gastronomiczny i profesjonalną obsługę kelnerską. Nasza bogata oferta kulinarna pozwoli bez problemu skomponować menu na miarę Państwa potrzeb i życzeń. W karcie dań mamy zarówno potrawy wykwintne, jak i swojskie biesiadne, a także szeroki wybór zimnych i gorących przekąsek. Jesteśmy również przygotowani na organizację przyjęć okolicznościowych łączonych z grillem na świeżym powietrzu, który przygotowujemy na funkcjonalnym tarasie (200 m kw.) z pięknym widokiem na Park Jordana.

Obiady okolicznościowe

Spotkania rodzinne

Nasz doradca ds. organizacji przyjęć okolicznościowych Kraków po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami z przyjemnością zaproponuje optymalne rozwiązania.

Koszty organizacji firmowych przyjęć zawsze ustalamy indywidualnie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:

Marek Szewc
 tel. 881 919 417
 e-mail: lcafe@krakus.net

Restauracja Krakus
Lunch Cafe

 ul. Reymonta 15
30-059 Kraków

 tel. +48 (12) 292 82 94/95
 tel. +48 (12) 634-19-54
 tel. +48 (12) 617-20-24
fax +48 (12) 631 87 31

 Adres email
lcafe@krakus.net