Chrzciny

Przyjęcia z okazji chrztu

Wyjątkowe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy i celebracji. Uroczystości rodzinne takiej jak chrzest, Pierwsza Komunia Święta czy dostojne jubileusze zobowiązują do drobiazgowego zaplanowania przyjęcia jedynego w swoim rodzaju. 

Ze szczególną troskliwością zadbamy o każdy jego detal, począwszy od ustalenia wykwintnego menu, przez wybór odpowiedniej dekoracji stołów, na przygotowaniu słodkich upominków dla gości kończąc.

Sale na komunię i chrzciny w Krakowie

W zależności od liczby uczestników doradzamy wybór odpowiedniej sali na komunię lub chrzciny (Sala Miętowa – do 16 osób, Sala z Widokiem na Sukiennice – do 25 osób, sala restauracji Krakus – do 50 osób; wszystkie sale są klimatyzowane). Młodym mamom zapewniamy gościnne pomieszczenie, w którym będą mogły nakarmić lub przewinąć dziecko.

Lokal na komunię i chrzciny – oferta gastronomiczna

Oferujemy Państwu kilka zestawów obiadowych opracowanych z myślą o tej szczególnej uroczystości, które mogą być wzbogacone o zimne przekąski lub dodatkowy ciepły posiłek. Zawsze uważnie słuchamy Państwa preferencji i chętnie komponujemy indywidualne menu. Profesjonalna i taktowna obsługa kelnerska zapewni płynny przebieg uroczystego obiadu.

Miłym akcentem kończącym spotkanie może być spacer w pobliskim Parku Jordana, co z pewnością ucieszy młodszych gości.

Zobacz aktualną ofertę

Kontakt w sprawie rezerwacji lokalu na komunię lub chrzciny

Marek Szewc
 tel. 881 919 417
 e-mail: lcafe@krakus.net

Powiązane hasła: lokal na chrzciny kraków, sala na chrzciny kraków, lokal na komunię kraków, sala na komunię kraków

Restauracja Krakus
Lunch Cafe

 ul. Reymonta 15
30-059 Kraków

 tel. +48 (12) 292 82 94/95
 tel. +48 (12) 634-19-54
 tel. +48 (12) 617-20-24
fax +48 (12) 631 87 31

 Adres email
lcafe@krakus.net